Výdělek na internetu

1. Vydělávání s AdSense

Co je to AdSense?
Jde o systém, ze kterého získáte řadu reklamních formátů pro Vaše stránky. Především jde o zobrazování kontextové reklamy, což jsou textové odkazy, které se týkají obsahu dané stránky. Adsense automaticky prochází vaše stránky a zjišťuje obsah. Sám potom zobrazí odpovídající inzeráty. Celé rozhraní je v češtině a registrace do systému je hračka. Stejně tak i implementace vybrané reklamy a správa účtu.

Jaké stránky se pro vydělávání hodí?
Tento způsob výdělku na internetu můžete spustit na jakékoliv stránce, která má nějaký slušný a zákon neporušující odbsah. Na svém účtu můžete spravovat reklamu i na několika doménách najednou.

Kolik jaký web vydělá?
Záleží samozřejmě na návštěvnosti, na pozici reklamy na stránce a také na řadě dalších věcí. Ihned na začátku je naprosto běžné vydělávat 20,-Kč za každých 1000 zobrazení reklamy. Pokud tedy má Váš web například 100tisíc zobrazení za měsíc, měsíční výdělek bude 2000,-Kč.

Registrace
Registrace Vám zabere jen chvilinku. Jakmile přijdete na kloub administrátorskému rozhraní, jehož ovládání je velice intuitivní a přehledné, během několika minut můžete mít reklamy na svých stránkách a už jen sledovat narůstající příjmy.


2. Textová reklama

Další možností je umístění textové reklamy, u které bude cena za měsíc pevně daná. Tato možnost je zajímavá i pro weby s nízkou návštěvností.
Bližší informace

3. Partnerské programy

Řada obchodů a různých komerčních stránek provozuje různé partnerské programy, kde získáváte odměnu za přivedeného zákazníka. Většinou určité procento z prodeje.

Prodej zájezdů na INVIA.cz
Pokud provozujete stránky o cestování, dobrou možností je napojení na partnerský program Invia.cz, ve kterém dostáváte zaplaceno jak za kliknutí na odkaz, tak Vám náleží i odměna z prodeje zájezdů.

4. Další možnosti vydělávání na internetu

AGLOCO
Velice zajímavá možnost. Budete se tedy muset prokousat angličtinou, ale jestli to pro Vás není problém, stojí to za to. Po registraci v systému si stáhněte jejich toolbar a nainstalujte do svého počítače. Kdykoliv program spustíte, objeví se vám v liště malý toolbar. Díky němu můžete vyhledávat v googlu a dalších vyhledávačích. Se zapnutým toolbarem stačí procházet internet tak jak jste zvyklí, pro hledání používat tento toolbar a na účet Vám naskakují dolary.
Jak je to možné? Jak to funguje?
Společnost AGLOCO vydělává na řadě věcí. Na zmíněné reklamě v toolbaru, na používání vyhledávání, na placených odkazech ve vyhledávání a také je napojená na řadu provizních systémů, ze kterých kasíruje zisk z prodeje. Z hromady peněz co vydělá si nechá svůj díl a zbytek hodí na velkou hromadu, odkud si výdělky rozeberou jednotlivý uživatelé, v poměru který jim náleží podle toho jak hodně systém používali.
Celkem jednoduché, ne?? Nemusíte dělat nic jiného, než na internetu děláte tak jako tak.
A co víc?
Tento systém můžete doporučovat dalším lidem a pokud i oni vydělávají, Vám naskakuje další provize. Nakonec bych Vás ještě chtěl ujistit, že je to celé zdarma a nikde nic neplatíte.
Jestli Vám to přijde zajímavé tak jako mě, zaregistrujte se ještě dnes!


obchody